Nie będziemy razem, bo nie ma przyzwolenia na zdradę o świcie i na fałsz przekraczający ludzką miarę. Nie możemy być razem, bo nasz gniew jest dziś bezsilny, gdy zabrano nam tylu niezastąpionych. Nigdy nie będziemy razem, bo pamiętamy - kto siał nienawiść i chciał zebrać jej żniwo.

poniedziałek, 31 marca 2008

KOMBINACJA OPERACYJNA „NASZA KLASA”

Kombinacja operacyjna - to zespół planowych działań, wzajemnie ze sobą powiązanych i podporządkowanych jednolitej koncepcji, mających na celu takie oddziaływanie na przeciwnika, aby przez wprowadzenie go w błąd lub wykorzystanie błędu, doprowadzić go do z góry zakładanych zachowań, które umożliwią wykonanie określonych zadań operacyjnych.

Na naszych oczach, przy całkowitej bierności organów państwa, zobowiązanych do zapewnienia bezpieczeństwa, dokonuje się kolejnego i niezwykle skutecznego działania w ramach kombinacji operacyjnej. Wykorzystuje się w tym celu agenturę ulokowaną w mediach i stosuje "inspirację kapturową." Naraża zdrowie i życie polskich żołnierzy i osłabia zdolności obronne państwa.

Istnieją tylko trzy możliwości, w jaki dziennikarze Gazety Wyborczej mogli wejść w posiadanie danych, identyfikujących żołnierzy SKW, którzy zamieścili swoje zdjęcia w portalu „Nasza klasa".

1. identyfikacji dokonali oficerowie rozwiązanych WSI.

2. identyfikacji dokonali koledzy z obecnych służb,

3. identyfikacji dokonali obecni szefowie SKW

W pierwszym przypadku nie można wykluczy, że do ujawnienia danych doszło w związku z działalnością agentury GRU w Polsce. W przypadku drugim, należy zrobić wszystko, by ujawnić „kreta" i albo go „odwrócić" albo aresztować. W trzecim przypadku mielibyśmy do czynienia ze zdradą stanu. Szefowie SKW winni wówczas znaleźć się natychmiast w areszcie, a minister Klich i premier rządu trafić przed TS.

Jest rzeczą zupełnie bez znaczenia, że żołnierze SKW zamieszczali swoje zdjęcia w portalu internetowym. Żadne przepisy wewnętrzne nie zabraniają im takich działań, a ostentacyjne unikanie fotografii byłoby niezgodne z zasadami tajnych służb. Sprawą najistotniejszą jest fakt, że zostały całkowicie złamane zasady OPSEC/PERSEC i ujawniono informacje ściśle tajne! To sprawa bez precedensu w historii niepodległej Polski.

Podstawowym pytaniem w tej sprawie jest - kto i dlaczego zdekonspirował oficerów SKW?

Udzielenie odpowiedzi na pierwszą część pytania należy do prokuratury i służby kontrwywiadu. Jeśli taka odpowiedź nie zostanie udzielona, będzie to dostatecznym dowodem, że w polskich służbach specjalnych istnieje silna agentura GRU, a polski rząd prowadzi politykę sprzeczną z naszą racją stanu.

Na część drugą pytania można już udzielić częściowej odpowiedzi. Motywem działania mogła być wyłącznie, kompromitacja nowych służb kontrwywiadu wojskowego i sparaliżowanie ich działania.

Sprawa „przecieku" w GazWyb jest częścią kombinacji operacyjnej, mającej za cel likwidację nowych służb kontrwywiadu i zastąpienie ich służbami zależnymi od obcego wywiadu. Jej wyjaśnienie - wskazanie osób odpowiedzialnych za dekonspirację żołnierzy SKW i ich mocodawców, jest najważniejszą sprawą, od której będzie zależało bezpieczeństwo Polski na długie lata.

2 komentarze:

 1. Yes indeed, in some moments I can say that I agree with you, but you may be considering other options.
  to the article there is stationary a definitely as you did in the fall delivery of this solicitation www.google.com/ie?as_q=crested butte catering ?
  I noticed the phrase you have not used. Or you use the dreary methods of helping of the resource. I have a week and do necheg

  OdpowiedzUsuń
 2. Pretty section of cοntent. I just stumbled upon your web site аnd in accеѕsion cаpital tο assert
  that I acquirе actuаlly enjοyed
  account your blog postѕ. Αny wаy I'll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently fast.

  Also visit my web page; quick cash

  OdpowiedzUsuń