Nie będziemy razem, bo nie ma przyzwolenia na zdradę o świcie i na fałsz przekraczający ludzką miarę. Nie możemy być razem, bo nasz gniew jest dziś bezsilny, gdy zabrano nam tylu niezastąpionych. Nigdy nie będziemy razem, bo pamiętamy - kto siał nienawiść i chciał zebrać jej żniwo.

sobota, 15 kwietnia 2017

WIELKANOC 2017
Budowniczowie śmierci Syna Człowieczego zabezpieczają grób strażą i pieczętują kamień. Często budowniczowie świata, za który Chrystus chce umrzeć, usiłowali położyć kamień ostateczny na Jego grobie. Ale kamień pozostaje zawsze odwalony z Jego grobu.
Kamień: świadek śmierci - stał się świadkiem zmartwychwstania:
"Prawica Pańska moc okazała"
Święty Jan Paweł II

Wszystkim Państwu, którzy odwiedzacie mój blog, życzę prawdziwej radości, siły i hartu ducha oraz wszelkich łask płynących z przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Życzę, by ten błogosławiony czas był pełen nadziei i wiary, dawał siłę do pokonywania codziennych trudności i pozwolił z ufnością patrzeć w przyszłość. Jeśli nawet kamień nagrobny musiał stać się świadkiem zmartwychwstania – nikt ani nic nie powstrzyma Prawicy Pańskiej.
Wesołego Alleluja !


Aleksander Ścios

9 komentarzy:

 1. Panu Aleksandrowi, Komentatorom oraz Czytelnikom bloga życzę, aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w Nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe. Niech światło Jego słów prowadzi nas przez życie do wieczności w prawdzie, wzajemnej życzliwości i odwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Aleksandrze,

  błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Aleksandrze, Państwo komentujący.
  Życzę wszystkim aby Chrystus, który zwyciężył śmierć, zwyciężył także w mocy i prawdzie najpierw w nas samych, naszych rodzinach i w końcu w naszej Ojczyźnie oraz wszystkich ludziach dobrej woli.
  Błogosławionej Paschy Chrystusowej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Aleksandrze dziękuję, z wzajemnością!
  Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim, którym leży na sercu dobro Ojczyzny.

  OdpowiedzUsuń

 5. Radosnych Świąt Wielkiej Nocy! :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Spokojnych Świąt Wielkanocnych 2017' dla pana Aleksandra Ściosa i wszystkich obecnych i nieobecnych na długą drogę. [23:4]>>Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną.Twój kij i Twoja laska są tym co mnie pociesza<<.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszelkich łask Bożych na czas świętowania i na wszystek czas dla Gospodarza i wszystkich tutaj zaglądających.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrego przeżywania Świąt Wielkanocnych dla Gospodarza bloga i odwiedzających.
  Alleluja!

  OdpowiedzUsuń