Nie będziemy razem, bo nie ma przyzwolenia na zdradę o świcie i na fałsz przekraczający ludzką miarę. Nie możemy być razem, bo nasz gniew jest dziś bezsilny, gdy zabrano nam tylu niezastąpionych. Nigdy nie będziemy razem, bo pamiętamy - kto siał nienawiść i chciał zebrać jej żniwo.

środa, 30 czerwca 2010

PUSTE NACZYNIE

Żadne brednie wypisywane „na gorąco” przez użytecznych publicystów nie zmienią faktu, że byliśmy świadkami jednej z najważniejszych chwil w całej kampanii prezydenckiej. Nigdy wcześniej, w tak bezpośredni sposób odbiorcy TV nie mieli okazji zobaczyć – na czym polega podstawowa różnica między Kaczyńskim, a Komorowskim.
Człowiek gruntownej wiedzy, operujący faktami i rzeczowymi argumentami rozgromił bełkotliwego, prymitywnego propagandystę. Z uśmiechem, godnym męża stanu.
Wszystko, co Komorowski miał do powiedzenia, zostało w jego pustej szklance i nawet najwierniejsi z funkcyjnych nie będą potrafili napisać – o czym mówił ten człowiek?
Być może Polacy, którzy nie poszli głosować w I turze wyborów, dostrzegą puste naczynie?

11 komentarzy:

 1. Są nas MILIONY i pójdziemy głosować na Jarka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech łaskawy Bóg i Królowa Polski, ma w opiece Pana Jarosława Kaczyńskiego.Ja wierzę,że wygra,bo nie może być inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 3. O cholera, chciałbym być takim optymistą.

  To znaczy - wróć! Optymistą bym być nie chciał, po prostu chciałbym się mylić w tym, że ten durny naród na zawsze pozostanie durny i jest już, niestety, skończony...

  Pzdrwm

  OdpowiedzUsuń
 4. racja w 100%. Jestem pewna, że wygra Jarosław Kaczyński! Media, sondaże - to nie oddaje rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Druzgocąca POrażka nadąsanego "hrabiego"

  OdpowiedzUsuń
 6. Napiszcie o co w skrócie chodzi, bo nie oglądałem całej debaty :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Obejrzyj debatę na youtube. Polecam - ku pokrzepieniu serc :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obejrzyj debatę na youtube. Polecam - ku pokrzepieniu serc.

  OdpowiedzUsuń
 9. nie dostrzegli

  OdpowiedzUsuń
 10. A Migalski mowil ze debata wypadla na remis:) Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...a pan zes siedzial w izolatce wiec skad pan wiesz co kot powiedzial?

  OdpowiedzUsuń
 11. A Migalski mowil ze debata wypadla na remis:) Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...a pan zes siedzial w izolatce wiec skad pan wiesz co kot powiedzial?

  OdpowiedzUsuń